Erol Bulut: Bizim maalesef en büyük sıkıntımız o

Erol Bulut: Bizim maalesef en büyük sıkıntımız o

Tarih: 25 Kasım 2019 02:21

Süper Lig’de Göztepe’ye evinde 1-0 mağlup olan Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut, haftalardır iyi oynamalarına rağmen gol atamadıklarını söyledi. Bulut, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, bugün istemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını belirtti.

Haftalardır aynı sıkıntıyı yaşadıklarına vurgu yapan Erol Bulut, "Üstün oynamamıza ve yeterince gol pozisyonuna girmemize rağmen, bir türlü topu filelerle buluşturamıyoruz. Haftalardır, en büyük sıkıntımız bu. Bugün de nitekim böyle. Ondan sonra kalenizde bir iki tane pozisyon buluyorsunuz, biri gol oluyor, şansla da olsa penaltıyla da olsa. Geçen hafta oynadığımız Trabzonspor maçı gibi... O zaman mağlup oluyorsunuz. Futbolda ne kadar üstün oynarsanız oynayın gol atamadığınız sürece maç kazanamıyorsunuz. Bizim maalesef en büyük sıkıntımız o." diye konuştu.

Bulut, maç içerisinde yeterince pozisyona girdiklerini anlatarak, defans anlamında rakip takıma hemen hemen hiç pozisyon vermediklerini kaydetti.

Göztepe’nin hava toplarında etkili ismi Jerome’den dolayı Welinton yerine Caulker’i oynattığını açıklayan Bulut, Caulker’in iyi maç çıkardığını bildirdi.

Baiano’yu hücum anlamında etkili olduğu için oynattığını anlatan Bulut, "Zaten sağ kanat versiyonlarımız Efecan ve Baiano ile etkiliydi ama hücum anlamında Cisse, Efecan ve Bakasetas ile pozisyon olmasına rağmen golü bulamadık. En büyük sıkıntımız gol atamamak. Aslında iyi top oynuyoruz. Pozisyon vermiyoruz. Gol atamıyoruz, çalışmamıza rağmen. Oysa bu hafta hücum anlamında çok çalıştık." ifadelerini kullandı.


Etiketler:  Erol Bulut Bizim maalesef en büyük sıkıntımız oYORUMLAR