Ergin Ataman'dan Obradovic yorumu!

Ergin Ataman'dan Obradovic yorumu!

Tarih: 17 Kasım 2019 20:04

Fenerbahçe Beko başantrenörü Zeljko Obradovic‘in 88-70 mağlup oldukları CSKA Moskova maçında aldığı bir mola esnasında oyuncularına küfretmesi üzerine bir diğer temsilcimiz Anadolu Efes‘in koçu Ergin Ataman’dan yorum geldi.

Ergin Ataman, molalarda kameralardan rahatsız olduklarına ve Obradovic'in oyuncularıyla ilişkilerine değindi: "Maçlardaki yüksek adrenalin ile doğal yaşantıyı birbirine karıştırmamak lazım. Ben, Obradovic'in oyuncularıyla bir baba-oğul, ağabey-kardeş ilişkisi içinde olduğunu çok iyi bilen bir insanım. Biz antrenörler olarak molaların canlı ve sesli şekilde ekranlara getirilmesinden son derece rahatsızız. Kameraların sürekli zoomlayarak molalarda taktik toplantılarının içinde olması hoş değil. Sezon başında da bu hoşnutsuzluğumuzu Euroleague yönetimine bildirmiştik. Molalarda ve taktik toplantılarında antrenör ile sporcular arasında yaşananlar özeldir."

Obradovic çıldırdı! Oyunculara şok küfür...

Ergin Ataman, Zeljko Obradovic'in oyuncularına karşı bir baba gibi olduğuna vurgu yaparak meslektaşına destek çıktı.

Fenerbahçe'den Obradovic açıklaması Fenerbahçe'den Obradovic açıklaması Fenerbahçe Beko'da Zeljko Obradovic ile ilgili gündem yaratacak gelişmeler yaşanıyor. Sarı-lacivertlilerin CSKA deplasmanında oyuncularına ettiği küfürlerle gündem olan deneyimli teknik adamın görevi bırakacağı öne sürülmüştü. Fenerbahçe Kulübü'nden Obradovic ile ilgili bir açıklama geldi. İşte sarı-lacivertli takımda yaşanan son gelişmeler... haberin devamı

Etiketler:  Ergin Atamandan Obradovic yorumuYORUMLAR